Etykiety

dolls (90) lalki (90) przędzenie (20) spinning (20) tkanie (10) weaving (10) diorama (6)

wtorek, 12 czerwca 2012

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

Wycieczka do wioski indiańskiej

 Miki -Kaye Wiggs
 Millie - Kaye Wiggs


Dziewczyny dowiedziały się o swoich dawnych przodkach, skąd pochodzili i postanowiły dowiedzieć się więcej na temat życia Indian w najlepiej do tego stworzonym miejscu w Polsce, czyli Skansenie-Muzeum Wioski Indiańskiej „TATANKA”.
Wiedząc skąd pochodzili przodkowie dziewczyny postanowiły ubrać się odpowiednio w stroje podobne i choć trochę przypominające ubiory Indianek tym bardziej, że udawały się w tak wspaniałe miejsce opowiadające właśnie o ich przodkach.
Po dotarciu na miejsce zobaczyły niesamowite miejsce przypominające i odzwierciedlające w pełni wioskę indiańską gdzie można było zobaczyć tipi gdzie mieszkali-spali Indianie, wiele pamiątek i przedmiotów używanych przez Indian jak również usłyszeć wiele wspaniałych historii i opowieści o ich życiu.
Ponieważ dziewczynom bardzo się tam spodobało, stwierdziły, że na pewno pojawia się tam ponownie a może nawet wybiorą się kiedyś większa grupa lalek.
Przeżywszy tam bardzo miło czas dowiadując się wielu ciekawych informacji o życiu Indian postanowiły zareklamować to miejsce, ponieważ jest warte odwiedzin oto link do strony Wioski Indiańskiej

http://www.indianie.pl/


Podczas tej wycieczki nagle z Tipi wyłonił sie nad nami "wielkolud" w postaci Karolinki
Miłego dnia

Style4doll

4 komentarze:

  1. Świetna wycieczka i lale ubrane tematycznie:)

    Od razu mi się przypomina Tańczący z Wilkami i ' tatanka':))

    OdpowiedzUsuń
  2. Hello from Spain: I think your post is very original. Living with another culture is always positive and enriching. The tent is very nice. The photos are beautiful. Keep in touch

    OdpowiedzUsuń